واحد بین الملل

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد اُکسین جهت رفاه حال دانشجویان خود و برخورداری آنها از امکان سنجیدن دانش خود به صورت رسمی و دریافت مدرک معتبر بین المللی، با اخذ نمایندگی از موسسات معتبر بین المللی مانند LPI کانادا و ITpreneurs هلند و رایزنی با تست سنتر های ترکیه و مالزی و هماهنگی با تست سنتر های Prometric در سراسر دنیا ، این امکان را برای دانشجویان این موسسه و عموم دانشجویان علاقه مند به اخذ مدارک بین المللی فراهم کرده است .

امتحانات CISCO

مجری برگزاری امتحانات سیسکو در دنیا شرکت VUE می باشد و طبق قوانین شرکت سیسکو(لینک های پایین همین صفحه) امکان اخذ امتحان از ملیت ایرانی مقدور نمی باشد. آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد اُکسین امکان هماهنگی امتحانات سیسکو و باقی امتحانات شرکت VUE در کشور مالزی و ترکیه را دارد .

امتحانات Microsoft

مجری برگزاری امتحانات مایکروسافت در دنیا شرکت Pearson VUEمی باشد ، این شرکت در ایران نمایندگی رسمی ندارد ولی آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد اُکسین امکان هماهنگی و برگزاری امتحانات مایکروسافت را ، از طریق تست سنتر های خارج ایران دارا است و همچنین از سال 2017 امکان برگزاری آزمونهای مایکروسافت داخل کشور نیز مهیا شده است.

 

امتحانات LPI

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد اُکسین به عنوان نماینده رسمی LPI در ایران شناخته بوده است و تنها پارتنر (AAP(Approved Academic Partner این موسسه در ایران بود. پس از تحریم ایران توسط این شرکت، موسسه ارژنگ همچنان به صورت غیر مستقیم این آزمونها را داخل کشور برگزار می کند.

دانشجویان این موسسه ضمن برخورداری از متریال رسمی دوره ها و اساتید مورد تایید موسسه LPI می توانند پس از اتمام دوره در آزمون رسمی آن شرکت کرده و مدرک معتبر بین الملل دریافت کنند.

امتحانات ITIL

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد اُکسین  امکان برگزاری دوره های رسمی و تهیه متریال رسمی این دوره ها را برای دانشجویان دارد . امتحانات این دوره ها به صورت انلاین یا کاغذی توسط PeopleCert در آموزشگاه ارژنگ برگزار می شود.

این موسسه امکان برگزاری باقی امتحاناتی که توسط شرکتهای Prometric و VUE برگزار می شوند را دارد.

توجه: این امکان ( برگزاری کلیه آزمون ها ) برای عموم دانشجویان مهیاست ، لکن دانشجویان این موسسه از تخفیف ویژه برخوردار خواهند بود.

شرایط ثبت نام هر سری از آزمون ها

آزمون های سیسکو :

امتحانات سیسکو و کلیه امتحاناتی که VUE مجری برگزاری آنهاست ، همه روزه در امارات برگزار می شوند.
دانشجویان می بایست حداقل یک ماه قبل از تاریخ ترجیحی برای امتحان و قبل از تهیه بلیط ، اطلاعات مورد نیاز برای آزمون ( VUE ID ، CSCO ID ) را که شرایط ساخت این ای دی ها را برای دانشجویان شرح خواهیم داد ( قبل از هماهنگی با آموزشگاه ، اقدام به ساخت ای دی ننمایید ) برای ما ارسال نموده و مبلغ آزمون را به صورت دلار با آموزشگاه تسویه نمایند . سپس تاریخ مورد نظر شما برای آزمون توسط ما چک شده و در صورت خالی بودن تست سنتر آزمون شما Schedule خواهد شد .
این آزمون ها به صورت آنلاین ، تستی یک و چند گزینه ای به همراه سناریو عملی ( شبیه سازی محیط IOS ) برگزار می شود .

آزمون های مایکروسافت :

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد اُکسین توانایی برگزاری همه آزمون های مایکروسافت را همه روزه دارا است ، و دانشجویان می بایست حداقل ۱۰ روز قبل از تاریخ ترجیحی برای آزمون هماهنگی لازم را با آموزشگاه انجام داده و اطلاعات مورد نیاز ( MCP ID و ایمیل ) را که شرایط ساخت این ای دی ها را برای دانشجویان شرح خواهیم داد ( قبل از هماهنگی با آموزشگاه ، اقدام به ساخت ای دی ننمایید ) برای ما ارسال نموده و مبلغ آزمون را به صورت دلار با آموزشگاه تسویه نمایند.
این آزمون ها به صورت آنلاین و تستی یک و چند گزینه ای برگزار می شود .

آزمون های LPI :

برگزاری این آزمون ها به حد نصاب رسیدن تعداد دانشجویان بستگی دارد ( حداقل ۵ نفر )دانشجویان می بایست درخواست خود و اطلاعات مورد نیاز ( LPI ID که می بایست در سایت LPI ساخته شود ) را از طریق فرم ثبت نام آزمون برای ما ارسال کنند و پس از به حدنصاب رسیدن تعداد نفرات تاریخ آزمون با دانشجویان هماهنگ خواهد شد.
این آزمون به به صورت کاغذی و تستی یک و چند گزینه ای برگزار خواهد شد .

آزمون های ITIL :

دانشجویان متقاضی این آزمون ها می بایست حداقل ۲۰ روز قبل از تاریخ ترجیحی برای امتحان درخواست خود را از طریق فرم سایت برای ما ارسال نموده و مبلغ آزمون را به صورت دلاری با آموزشگاه تسویه کنند .
این آزمون ها به صورت کاغذی یا آنلاین و تستی یک و چند گزینه ای برگزار می شود .